Олена

Іграшка: НЛО
Під час семінару від «Кубку Барбоса» були у студії. Мали можливість запропонувати нашій Енж ці іграшки. По факту: я слухала семінар, чоловік з собакою в кутку гралися))))) В захваті залишились і ми, собака. Іграшки гарної якості, дуже цікаві. Ми гралися кругом і телефоном. Сподобалось, що є під наш розмір — у нас Енж розміром по коліно, 25 кг. Дуже продумані.

Роман

Іграшка: Телефон великий
Самая любимая наша игрушка @biointellect. Сири показали один раз, как в нее играть и все, она умница. А самое интересное, что ей не надоедает. Смысл в том, что нужно разложить в секции лакомства, корм, а она должна открыть, раскрыть, повернуть, чтобы их достать. Ей безумно интересно, а меня очень улыбает за ней наблюдать.

Анна

Іграшка: Сендвіч великий
з @biointellect інтелектуально займати хвостиків набагато легше і цікавіше! Дякуємо. То ж, прогулянка була закріплена корисною грою. Отзыв по нюхательному коврику: Спасибо за коврик 🙂 очень понравилось. Нос Работает!!!

Марк

Іграшка: Магічний код
У нас уже пару недель есть вот такая чудесная интеллектуальная игрушка. Лео так к ней прикипел, что каждый вечер крутит рулетку 🙂
Игрушка очень качественная, устойчивая и неубиваемая. 
Изготовлена с дерева, все детали хорошо сложены, чтобы собака не поранилась.
Покупали в @biointellect. Смело могу рекомендовать эти изделия.

Марія

Іграшка: Сендвіч маленький
Маю чудовий малий сендвіч (брала для середньої собані). Собаня розібралася дуже швидко, однак гра на добування корму із сендвіча вже майже цілий рік не набридає нам обом 🙂 Круто, що ви є